Wyróżnienia

Fair Play

Fair play certyfikat Mamy zaszczyt poinformować,że nasza firma po raz kolejny została wyróżniona Złotym    Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017! Dodatkowo, jako jedna z 14 firm w Polsce otrzymaliśmy nominację do nagrody głównej.

Ten certyfikat potwierdza rzetelność firmy oraz naszą dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach. Kryteria konkursowe nie należą do najłatwiejszych.

Spełnić należy wszystkie wymagania regulaminowe, a tym samym:

  • stwarzać swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu,
  • być wrażliwym na potrzeby środowiska lokalnego,
  • aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach charytatywnych,
  • terminowo wywiązywać się z zobowiązań wobec skarbu państwa,
  • uczciwie i rzetelnie reklamować się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji,
  • postępować rzetelnie wobec klientów,
  • potrafić usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców,
  • ułożyć sobie współpracę z kontrahentami i nie miały zaległości w regulowaniu wobec nich należności,
  • powadzić działalność przyjazną dla środowiska naturalnego.

Podczas uroczystej gali z okazji 20-lecia istnienia tej nagrody na polskim rynku nagrodę w imieniu firmy odebrała Pani Barbara Świetlik-Wieczorek - Dyrektor rozwoju sprzedaży i marketingu.

Firma Godna Polecenia
 

Firma godna polecenia
Mamy przyjemność poinformować, że Firma TIP-TOPOL została wyróżniona certyfikatem i tytułem  „Firma Godna Polecenia” w XII edycji konkursu.
 
Pod uwagę brane były takie obszary, jak efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wybitny profesjonalizm w zarządzaniu Firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności niekwestionowana pozycja lidera w branży. 
 
Na uroczystej Gali Rada Programowa uhonorowała jednocześnie pana Witolda Boruckiego wyróżnieniem indywidualnym Lidera Przedsiębiorczości.

Rozważna Firma

certyfikat rozważna firmaZ ogromna przyjemnością pragniemy poinformować, że firma TIP-TOPOL została wyróżniona certyfikatem Rozważna Firma PLUS na rok 2018.
Znajdujemy się w elitarnym gronie zaledwie 59 przedsiębiorców, którzy otrzymali certyfikat wyłącznie za podejmowanie konkretnych, długoletnich, systematycznych działań, związanych z zarządzaniem należnościami i prowadzenie biznesu zgodnie z normami opisanymi w Kanonie Dobrych Praktyk Rozważnych Firm. 


​Konkurs na Produkt Roku 2014 miesięcznika autoEXPERT

Produkt roku 
Miło nam poinformować, że produkt nagrzewnica indukcyjna Mini- Ductor II dystrybuowana przez firmę TIP-TOPOL została wyróżniona w konkursie Produkt Roku 2014 organizowanym przez miesięcznik  „auto EXPERT”. Mini Ductor wyróżniony został w kategorii Sprzęt i urządzenia warsztatowe.
 
Wyboru produktu dokonała kapituła składająca się z 14 ekspertów ze świata nauki i motoryzacji. Oceniane były innowacyjność, funkcjonalność, jak i aspekt estetyczny.     

Certyfikat ISO

ISOW roku 2005  TIP-TOPOL Sp. z o.o  uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001-2000, a obecnie ISO 9001-2015.
W roku 2017  w firmie został przeprowadzony audyt recertyfikacyjny, który potwierdził, że stosujemy system zarządzania zgodny z normą ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, wytwarzania i handlu urządzeniami dla serwisów oponiarskich i bieżnikowni, a także w zakresie wytwarzania i handlu wyrobami gumowymi dla motoryzacji oraz innych zastosowań przemysłowych, co zostało potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV NORD CERT GmbH przyznaniem certyfikatu o nr. 04 100 058357.   

Mając na uwadze stały nadzór, a także redukcję wpływu wywieranego na środowisko przez TIP-TOPOL Sp. z o.o. w roku 2014 podjął kolejną decyzję, tym razem dotyczącą  wprowadzenia systemu zarządzania środowiskowego zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 14001:2004. Audyt certyfikacyjny został przeprowadzony  w dniach 24 -27.03.2015. W roku 2017 system został dostosowany do wymogów normy ISO 14001:2015, co zostało potwierdzone certyfikatem niezależnej jednostki zewnętrznej TÜV NORD CERT GmbH o nr. 04 104 058357. W roku 2020 Firma podjęła decyzje o zmianie jednostki certyfikacyjnej dla systemu zarzadzania środowiskowego wg . ISO 14001: 2015 na jednostkę ISOCERT, co zostało potwierdzone certyfikatem nr. 13 3903/C/2.

Jednocześnie w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i spełnienia wymagań Klienta w zakresie dostarczania wyrobów dla firm motoryzacyjnych na pierwszy montaż, Zarząd firmy w 2011 roku podjął decyzję o wprowadzeniu systemu zgodnego z wymaganiami normy ISO/TS 16949. System ten również uzyskał certyfikat niezależnej jednostki zewnętrznej TÜV NORD CERT GmbH o nr. 44 111 127748.

W roku 2018 system został dostosowany do wymogów normy IATF 16949:2016, co zostało potwierdzone certyfikatem niezależnej jednostki zewnętrznej TÜV NORD CERT GmbH o nr. 44 111 127748

Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2011

Fair play ceryfikat
 Miło nam poinformować Państwa, że firma TIP-TOPOL uzyskała po raz kolejny wyróżnienie "Przedsiębiorstwo Fair Play". Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy wszystkim klientom i dostawcom, którzy potwierdzili że firma TIP-TOPOL zasługuje na to wyróżnienie. Konkurs "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym"    

Wielkopolska Nagroda Jakości
 

Wielkopolska nagroda jakościZ wielką radością informujemy, że firma TIP-TOPOL otrzymała "Wyróżnienie I-go Stopnia Wielkopolskiej Nagrody Jakości".

 

Wielkopolska Jakość

Wielkopolska jakośćZ wielką przyjemnością informujemy, że firma TIP-TOPOL otrzymała tytuł laureata konkursu "Wielkopolska Jakość".

Wyróżnienie to zostało przyznane za wyróżniające parametry techniczne i kompleksowość oferty wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych i bieżnikowni oraz za wartość merytoryczną programu szkoleń dla serwisów oponiarskich. Organizatorem konkursu jest Wielkopolski Instytut Jakości, którego misją jest promowanie, rozwój i wdrażanie zarządzania przez jakość, będącego podstawą istnienia każdego przedsiębiorstwa stawiającego na rozwój rynku produktów i usług o wysokiej jakości.

Uroczyste wręczenie tej prestiżowej nagrody miało miejsce 17 marca 2004 roku w pięknych wnętrzach Zamku Kórnickiego, jednej z pereł wielkopolskiej architektury.

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas rekomendacją, że świadczone przez naszą firmę usługi mają standard europejski, a jakość wykonywanych usług jest dla nas niezmiernie istotne.